Miło nam poinformować, że uczniowie biorący udział w  IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla szkół średnich: Dominik Paziewski, Olivia Mróz, Emil Ozimek, Magdalena Kałaska, Michał Siejka, Julia Wysocka, Karolina Majewska, Katarzyna Piesio, Agata Górzowska, Szymon Mika, Zuzanna Witak (opiekunowie p. Marta Ozóg i p. Bogusława Bogucka) przeszli do IV etapu.

Zgodnie z decyzją podjętą przez  Prorektora ds. Studenckich, Dziekana Wydziału IP oraz Kierownika Zakładu Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej uczestnicy uzyskali tytuł finalisty, a tym samym uprawnienia do przyjęcia na studia realizowane na kierunku Papiernictwo i Poligrafia na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej, poza normalną procedurą konkursową. Uprawnienia te obowiązują w roku uzyskania świadectwa dojrzałości i będą realizowane od roku akademickiego 2020/2021.

Gratulujemy!

0
0
0
s2smodern
powered by social2s