Część pisemna egzaminu maturalnego odbędzie się od 8 do 29 czerwca. Matury ustnej nie będzie.

Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym harmonogramem. 

Harmonogram egzaminu maturalnego – czerwiec 2020 r.

(część pisemna)

 

Lp

Przedmiot

Data, godzina

Poziom

Nr sali

Klasa

Liczba piszących

1.

Język polski

 

8.VI.

(poniedziałek)

 

g. 900

podst

 

7

IV a,b TE(26+27)

53

8

III a,b,c,d LO(19+18+22+34), ub. LO(5), ub. LOz(3)

101

16

E. Fierka(3a LO), J. Kondej(3a LO),

P. Łubian(3a LO), A. Prożych(3a LO),

J. Szarek(3a LO), B. Kałaska(3b LO),

W. Parol(3c LO), W. Poszytek(3c LO),

M. Siwek(3c LO), M. Szaniawski(4a TE), 

A. Chodowiec(4 TI), D. Salwa(4 TI)

12

12

IV TI (26), ub. T(2)

28

bibl.

M. Filipowski(3d LO), P. Górski(4 TI), Sz. Kuber(4 TCPG),

F. Miszczak(4 TCPG)

stara matura - ub. T(1)

5 (4+1)

aula

IV TOR(28), IV TCPG(26)

54

204

A. Kowalski (4 TI)

1

g. 1400

rozsz

aula

III a,c,d LO(10+12+8), ub. LO(2),

IV a,b TE(7+1), IV TOR(4), IV TI(1),

IV TCPG(6)

51

2.

Matematyka

 

9.VI.

(wtorek)

g. 900

podst

7

IV a,b TE(26+27)

53

8

III a,b,c,d LO(19+18+21+34), ub. LO(12)

104

12

IV TI(14), ub. T(14),

stara matura - ub. T(1)

29 (28+1)

14

IV TI

12

15

M. Szaniawski(4a TE), A. Chodowiec(4 TI),

P. Górski(4 TI), D. Salwa(4 TI),

Sz. Kuber(4 TCPG), F. Miszczak(4 TCPG)

6

16

E. Fierka(3a LO), J. Kondej(3a LO),

P. Łubian(3a LO), A. Prożych(3a LO),

J. Szarek(3a LO), B. Kałaska(3b LO),

A. Kurzęcka(3c LO), W. Parol(3c LO),

W. Poszytek(3c LO), M. Siwek(3c LO),

M. Filipowski(3d LO),

A. Wałachowska(ub. LO)

12

103

ub. LO(6), ub. LOz(4)

stara matura - ub. LOz(1)

11 (10+1)

aula

IV TOR(28), IV TCPG(26)

54

204

A. Kowalski(4 TI)

1

 

J. angielski

 

10.VI.

(środa)

 

g. 900

podst

13

stara matura - ub. T

1

14

III d LO

12

15

III d LO(9), ub. LO(3)

12

16

E. Fierka (3a LO), J. Kondej (3a LO),

P. Łubian (3a LO), J. Szarek (3a LO),

W. Parol (3c LO), M. Siwek (3c LO),

M. Szaniawski (4a TE), A. Chodowiec (4 TI), 

D. Salwa (4 TI)

9

bibl.

M. Filipowski (3d LO), P. Górski (4 TI),

Sz. Kuber (4 TCPG), F. Miszczak (4 TCPG)

4

20

III d LO

12

21

III c,d LO(3+1), IV TI(1), IV TCPG(2), IV b TE(1)

8

28

IV a TE

12

29

IV a TE

12

30

IV b TE

12

109

A. Prożych(3a LO)

1

111

IV b TE

12

112

IV TOR

12

114

IV TOR(11),

11

103

IV TI

12

119

IV TI

12

120

IV TCPG

12

121

IV TCPG

12

122

ub. T(5), ub. LOz(4)

9

aula

III a,b,c LO(18+18+19)

55

203

B. Kałaska(3b LO)

1

204

A. Kowalski(4 TI)

1

g. 1400

rozsz

14

III a,b LO(5+5)

10

16

III c LO

11

28

III b,c,d LO(4+2+4)

10

30

III d LO(9), ub. LO(1),

10

aula

IV a,b TE(9+6), IV TOR(4), IV TI(19),

IV TCPG(17)

55

bibl.

M. Filipowski(3d LO), A. Chodowiec(4 TI),

D. Salwa(4 TI), P. Górski(4 TI),

Sz. Kuber(4 TCPG), F. Miszczak(4 TCPG)

6

204

A. Kowalski (4 TI)

1

4.

Matematyka

 

15.VI.

(poniedziałek)

g. 900

rozsz

aula

III c,d LO(5+27), ub. LO(1),

IV a TE(14), IV TI(6)

53

14

IV TCPG

8

15

M. Filipowski(3d LO), A. Chodowiec(4 TI),

F. Miszczak(4 TCPG)

3

16

A. Kowalski(4 TI)

1

5.

Filozofia

 

15.VI.

(poniedziałek)

g. 1400

rozsz

aula

III a,b,c LO(7+2+2), ub. LO(1),

A. Prożych(3a LO),

IV b TE(1), IV TOR(6), IV TI(2),

IV TCPG(6)

28

6.

Biologia

 

16.VI.

(wtorek)

g. 900

rozsz

aula

III b,c,d LO(1+7+1), ub. LO(1),

IV TOR(4), IV TCPG(1)

15

7.

Wiedza

o społeczeństwie

 

16.VI.

(wtorek)

g. 1400

rozsz

aula

III a,b LO(4+6), ub. LO(1), IV b TE(8),

IV TOR(1), ub. LOz(1)

21

203

E. Fierka (3a LO), J. Szarek (3a LO),

2

8.

Chemia

 

17. VI.

(środa)

g. 900

rozsz

aula

III c LO(7), ub. LO(2)

9

9.

Informatyka

 

17.VI.

(środa)

g. 1400

rozsz

komp.

IV TI

9

10.

Język niemiecki

 

18.VI.

(czwartek)

g. 900

podst

203

IV TOR

1

g. 1400

rozsz

203

IV TOR

1

11.

Geografia

 

19.VI.

(piątek)

g. 900

rozsz

8

III a,b,c,d LO(1+7+8+31), ub. LO(2),

IV a,b TE(19+14), IV TOR(8), ub. T(4), ub. LOz(2)

96

14

IV TI(9), IV TCPG(1)

10

15

B. Kałaska(3b LO), W. Poszytek(3c LO),

M. Siwek(3c LO), M. Szaniawski(4b TE)

4

12.

Historia sztuki

 

19.VI.

(piątek)

g. 1400

rozsz

201

III a LO(2) , IV TOR(1)

3

13.

Język włoski

 

22.VI.

(poniedziałek)

g. 900

podst

203

ub. LO

1

g. 1400

rozsz

203

ub. LO

1

14.

Fizyka

 

24. VI.

(środa)

g. 900

rozsz

103

III d LO

5

15.

Historia

 

24. VI.

(środa)

g. 1400

rozsz

103

E. Fierka(3a LO), J. Kondej(3a LO),

ub. LO(1)

3

16.

Język rosyjski

 

26.VI.

(piątek)

g. 900

podst

aula

III a LO(1), IV a,b TE(2+2),

IV TOR(4), IV TI(1)

10

 

 

203

W. Poszytek(3c LO)

1

g. 1400

rozsz

203

IV a TE

1

12  –   mała sala gimnastyczna

7    –   średnia sala gimnastyczna

8  –   duża sala gimnastyczna

bibl.  –  sala  komputerowa przy bibliotece

komp.  –  sala 125 (może ulec zmianie)

0
0
0
s2smodern
powered by social2s