Strona główna
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA
Uwaga MATURZYŚCI
Uwaga MATURZYŚCI !!!

(dotyczy uczniów Technikum i absolwentów z lat ubiegłych)
 
Do dnia 27 marca 2015 r. (piątek) u nauczyciela polonisty należy złożyć (do sprawdzenia) ostateczną bibliografię  podpisaną czytelnie własnoręcznym podpisem.
Warunkiem dopuszczenia do ustnego egzaminu maturalnego z j. polskiego jest złożenie bibliografii w terminie. Po upływie wskazanego terminu bibliografie nie będą przyjmowane.         
DZIEŃ OTWARTY MARZEC 2015
DZIEŃ OTWARTY 21 MARZEC 2015 
Ogłoszenie
KONKURS  DLA KLAS I, II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO ORAZ I, II, III TECHNIKUM NA NAJWYŻSZĄ  FREKWENCJĘ 
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 
Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie ogłasza konkurs na najwyższą frekwencją wśród w/w klas ZSP Nr 1 w roku szkolnym 2014/15. 
Za wysoką frekwencję klasa może otrzymać nagrodę w formie dofinansowania z Rady Rodziców do wycieczki, lub innego działania, które zamierza podjąć.
 
 
KONKURS  NA  NAJWYŻSZĄ  ŚREDNIĄ
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
 
Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie ogłasza konkurs na najwyższą średnią dla uczniów:
 
a)      klas maturalnych liceum i technikum
b)      pozostałych klas liceum i technikum
 
Uczniowie z najwyższą średnią w/w kategoriach otrzymają cenne nagrody rzeczowe.
VIII edycja konkursu ELEKTRYZUJĄCA PASJA
Ruszają poszukiwania pasjonatów, wynalazców i majsterkowiczów

- VIII edycja konkursu ELEKTRYZUJĄCA PASJA
 
Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie Elektryzująca Pasja! Z początkiem listopada firma ELEKTROTIM S.A., wraz z partnerami społecznymi, rozpoczęła poszukiwania pasjonatów, wśród młodzieży szkolnej. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu projektu nt. pasji i przekonaniu jury, że jest to wyjątkowe, prawdziwe i całkowicie pochłaniające hobby. Najlepsi powalczą o wartościowe nagrody, dyplomy i staże zawodowe. Będę mieć też możliwość zaprezentować swoje prace konkursowe w Ratuszu Miejskim we Wrocławiu, w Galerii Pasjonatów.
Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu prezentacji lub filmiku obrazującego pasję autora pracy. Pasja może dotyczyć dowolnego obszaru zainteresować. Powinna być przedstawiona w oryginalny i wyróżniający sposób, który będzie wskazywał na innowacyjność myślenia i kreatywność twórców prac.
 
Prezentacja w programie Power Point powinna zawieraćnie mniej niż 14 i nie więcej niż 25 slajdów. Film powinien być nie krótszy niż 2 minuty i nie dłuższy niż 5 minut, może być nakręcony kamerą lub komórką. Wymagane formaty filmiku to: avi lub wmv. Prezentacja lub film muszą zawierać następujące elementy: autoprezentację uczestnika/ uczestników, temat pracy i prezentację projektu, określenie celu, jaki postawił sobie autor, opis co udało się osiągnąć, jakie problemy napotkał oraz dlaczego jego projekt powinien wygrać.
 
Uczniowie mogą zgłaszać prace indywidualne lub grupowe (2-5 osób). Szkoła, która chce przystąpić do konkursu zgłasza Koordynatora Konkursowego (szczegóły w Regulaminie). Spośród wszystkich zgłoszonych prac Jury wybierze 15 najlepszych prac, a następnie laureatów: 1-ego, 2-ego, 3-ego miejsca oraz projekty wyróżnione. Co istotne – Organizatorzy Konkursu wszystkich uczestników nagrodzą i przyznają im dyplomy uczestnictwa w konkursie Elektryzująca Pasja. Wszyscy nauczyciele, którzy będą pełnić rolę Koordynatorów Konkursowych i zgłoszą prace również zostaną uhonorowani nagrodami. Informacje nt. Konkursu i jego poprzednich edycji można znaleźć na stronie elektrotim.pl w zakładce Odpowiedzialność społeczna, jak również na Facebook/elektryzujacapasja
 
HARMONOGRAM DZIAŁAŃ:
·        Czas na zgłaszanie prac: 15 stycznia 2015 r. – 2 marca 2015 r.
·        Ogłoszenie 15 najlepszych prac: 20 marca 2015 r.
·        Uroczysta Gala, ogłoszenie zwycięzców, wystawa prac konkursowych:       17 kwietnia 2014 r.
 
Wiarygodna Szkoła
Nasza szkoła otrzymała certyfikat wiarygodnej szkoły.

<< LINK >>

 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
im. Bohaterów Westerplatte
w Garwolinie

ul. Kościuszki 53
08-400 GARWOLIN
tel./fax: (25) 682 30 71, (25) 682 03 10

http://www.zsgarwolin.pl
e-mail: sekretariat@zsgarwolin.pl
NIP: 826-10-33-511

Internat
tel. (25) 682 21 50
 

Rada Rodziców przy Zespole szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie

Nr rachunku bankowego:
24 9210 0008 0000 7751 3000 0010
Licznik odwiedzin

Dziś jesteś 910 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1081851.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2015-02-26, godz: 10:17:14