Szanowni Dyrektorzy, Drodzy Nauczyciele i Uczniowie,

w tym roku szkolnym życie postawiło nas wszystkich wobec nowych wyzwań i realiów. Cała Oświata, z dnia na dzień, stanęła przed koniecznością wprowadzenia edukacji zdalnej. Dziękuję Wam za podjęcie tego trudu choć wiem, że nie było to łatwe. Tym bardziej dumny jestem z tego, że zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, podołali tym niecodziennym wyzwaniom.

Z okazji zakończenia roku szkolnego, tak innego od poprzednich, dziękuję wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom i Wychowawcom oraz Pracownikom placówek oświatowych za rzetelną pracę i codzienny wysiłek włożony w wychowanie i kształcenie młodych ludzi.  Życzę Wam zdrowia, wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Wam Drodzy Uczniowie, przekazuję gratulacje za osiągnięte wyniki i podziękowania za trud zdobywania wiedzy, za dążenie do poszerzania horyzontów oraz udział w konkursach, olimpiadach, zawodach sportowych, poprzez które promujecie swoje szkoły i Powiat Garwoliński.

Słowa podziękowania i życzenia kieruję również do Rodziców, za współpracę ze szkołą i wsparcie, które udzielacie swoim dzieciom.

Życzę wszystkim Państwu, aby okres wakacji był czasem radości i wytchnienia. Obyście w nowym roku szkolnym wrócili z nowym zapasem sił i gotowości do spełniania marzeń i planów.

Z wyrazami wdzięczności

 

                                      Starosta Powiatu Garwolińskiego

                                               Mirosław Walicki