W związku z przygotowaniami do obchodów 60-lecia istnienia Zespołu Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie chcielibyśmy poznać losy naszych Absolwentów. W związku z tym prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety.

Link do ankiety

Ankieta jest anonimowa, jednak zależy nam na rzetelnej i prawdziwej odpowiedzi.

Jej wyniki pozwolą zebrać informacje, które wpłyną na podnoszenie jakości pracy szkoły. Oczywiście jeśli chcesz możesz również podzielić się swoimi wspomnieniami  z beztroskiego pobytu w Ekonomiku, które zostaną opublikowane na stronie szkoły i naszym Facebooku.

Jeśli w ankiecie podasz swój adres poczty elektronicznej (mail) wyślemy Ci zaproszenie wraz ze szczegółowym programem uroczystości, które odbędą się 16 października 2021 roku.

Komitet Organizacyjny

Bogusława Kurach, Bożena Mądra, Krystyna Solarczyk, Wioletta Sybilska-Dłubak, Dariusz Stanaszek, Aneta Winek.