Najlepsi czytelnicy w szkole Najlepsi Czytelnicy w naszej szkole: II Liceum Ogólnokształcące: Natalia Paziewska (3eLO). Technikum nr 1: Jacek Witkowski (3TI). Gratulujemy!! /