8 września 2025 r. odbyło się spotkanie dyrekcji szkoły z rodzicami klas pierwszych. W czasie tego zgromadzenia p. Agnieszka Karwowska opowiedziała o działaniach i ofercie biblioteki, szczególnie kładąc nacisk na promowanie czytelnictwa wśród młodzieży w ramach NPRCz2.0.
Dzięki temu programowi księgozbiór biblioteki jest na bieżąco wzbogacany o nowości zaproponowane przez naszych czytelników. W czasie spotkania zostało również przedstawione, jak czytanie wpływa na rozwój dzieci i młodzieży.
/









