9 marca 2026 r. upłynął w naszej szkole w wyjątkowej i bardzo uroczystej atmosferze. Z okazji Dnia Kobiet odbył się piękny apel przygotowany przez uczniów technikum.
Podczas uroczystości podziwialiśmy występy inspirowane kreacjami kobiet w literaturze. Nie zabrakło serdecznych życzeń, uśmiechów oraz miłych gestów. Apel został wzbogacony śpiewem trzech uzdolnionych tenorów oraz piosenkami wykonywanymi przez chłopców, co nadało wydarzeniu wyjątkowy i wzruszający charakter.
Swoją obecnością uroczystość uświetnili także wyjątkowi goście: Starosta Iwona Kurowska oraz Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak.
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i przygotowanie tej pięknej uroczystości.








