Ułatwienia dostępu

  • Slajd1
  • Slajd2
  • Slajd3
  • Slajd4
  • Slajd5

Pożegnanie Maturzystów 2026

24 kwietnia 2026 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pożegnania tegorocznych maturzystów. W tym wyjątkowym dniu mury „Ekonomika” opuściło aż 294 absolwentów, tym samym rozpoczynając nowy etap w swoim życiu. Swoją obecnością wydarzenie uświetnili zaproszeni goście: Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, Starosta Iwona Kurowska, a także przedstawiciele Rady Rodziców – Aneta Rosa-Starmach oraz Jacek Dębek.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Marzena Tudek, która powitała zgromadzonych gości, nauczycieli, uczniów oraz rodziców. W swoim przemówieniu zwróciła się do absolwentów słowami: „W murach Ekonomika nie tylko zdobywaliście wiedzę, lecz także uczyliście się współpracy i rozwijania swoich pasji. Przed Wami wiele dróg – wybierzcie tę najważniejszą dla Was. Nie bójcie się porażek, bo to one budują. Spełniajcie marzenia”. Pani Dyrektor podkreśliła również, jak ważne w dzisiejszym świecie są kreatywność, samodzielność, umiejętność komunikacji oraz rozwiązywania problemów, wyrażając nadzieję, że absolwenci wynieśli te kompetencje ze szkoły.  Podczas uroczystości wręczono nagrody dla najlepszych uczniów. Aż 66 absolwentów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem za bardzo dobre wyniki w nauce. Wręczono również nagrody za osiągnięcia sportowe oraz aktywne zaangażowanie w życie szkoły. Pożegnanie maturzystów było pełne wzruszeń, podziękowań i wspomnień. To ważny moment zamykający jeden z etapów edukacji i jednocześnie otwierający drzwi do nowych wyzwań i możliwości.. Wszystkim Absolwentom życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym oraz odwagi w realizowaniu swoich marzeń!

 

rekrutacja

Plan lekcji 1

wirtualna gazetka szkolna1

 bip logo1

tarcza

Librus1

katalog biblioteka

Podroze z klasa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności