22 kwietnia 2025r. w Żelechowie odbył się Finał Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w piłce nożnej dziewcząt. W turnieju rywalizowały 4 drużyny, które grały ze sobą w systemie „ każdy z każdym”.
Po emocjonujących i wyrównanych pojedynkach nasza drużyna w składzie: Alicja Metera (1TI), Amelia Michalczyk (2TER), Gabriela Mroczek (2TER), Małgorzata Dębecka (3TE), Julia Macioszek (3aLO), Alicja Kuć (3cLO), Malwina Piętka (1cLO), Patrycja Zaczek (1cLO), Alicja Majsterek (5TE), Klaudia Matera (5TE), Maja Luśnia (2bLO), opiekun Konrad Piotrowski po zdobyciu srebrnego medalu w piłce nożnej halowej, tym razem na boisku otwartym okazała się niepokonana i sięgnęła po Złoty Medal!!! wygrywając wszystkie mecze bez straty gola.
Wyniki:
ZS nr 1 Garwolin – LO Żelechów 1:0
ZS nr 1 Garwolin – ZS Sobolew 2:0
ZS nr 1 Garwolin – ZSP Żelechów 4:0
Klasyfikacja końcowa:
- ZS nr 1 Garwolin
- LO Żelechów
- ZS Sobolew
- ZSP Żelechów
Ogromne Gratulacje i podziękowania dla zawodniczek.








