15 czerwca 2025 r. jak co roku społeczność szkolna włączyła się w celebrowanie Dni Garwolina. Nasza szkoła przygotowała bardzo bogate stoisko, na którym zaprezentowaliśmy talenty uczniów. Odwiedzający stoisko mogli wziąć udział w konkursie z języka angielskiego, w którym przewidziane były bardzo atrakcyjne nagrody przygotowane przez naszą młodzież. Kolejną atrakcją było malowanie twarzy dzieci i wzięcie udziału w grach zręcznościowych.








