W dniach od 17 do 19 lutego 205 r. z inicjatywy p. Karoliny Kozak uczniowie (1cLO, 2Rek, 2TGP) wzięli udział w warsztatach językowych online „Native speaker w każdej szkole”. Dzięki temu mieli możliwość rozmowy z rodowitymi użytkownikami języka angielskiego za pomocą wideo rozmowy.








