17 grudnia 2024 r. uczniowie wzięli udział w spotkaniu prowadzonym przez starszego kaprala Konrada Fuśniaka i kapral Natalię Kanię z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Garwolinie. Głównym tematem była dobrowolna zasadnicza służba wojskowa i możliwości kariery zawodowej w służbach mundurowych.








