3 października 2024 roku uczniowie 2TE i 3bLO pod opieką p. Wioletty Sybilskiej-Dłubak, p. Małgorzaty Wójcik-Wojciechowskiej i p. Barbary Kotlarskiej wybrali się na wycieczkę do Łodzi, miasta, w którym drzemie historia i rodzi się nowoczesność. Wrażenia z pobytu najnowocześniejszym ogrodzie Orientarium ZOO Łódź były niezapomniane, odkryli egzotyczny świat Orientu, zanurzyli się w podwodne głębiny i poznali niezwykłe zwierzęta, które ich oczarowali.








