W okresie przedświątecznym w naszej szkole odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy, w który zaangażowali się uczniowie realizujący projekty w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Wydarzenie było doskonałą okazją do zaprezentowania efektów ich pracy, a jednocześnie do niesienia pomocy potrzebującym.








