Ułatwienia dostępu

  • Slajd3
  • Slajd2
  • Slajd1

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W powiatowym etapie Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbył się 14 marca w Zespole Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, udział wzięło 58 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Celem turnieju jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

W ten szczególny sposób popularyzowana jest znajomość przepisów i norm przeciwpożarowych, zasady zachowania i postępowania na wypadek pożaru. Turniej Wiedzy Pożarniczej jest okazją do zdobycia, a jednocześnie wykazania się wiedzą nt. organizacji ochrony przeciwpożarowej, techniki pożarniczej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. Wystartowali uczniowie ze wszystkich szkół prowadzonych przez powiat garwoliński oraz 10 Zarządów Gminnych ZOSP RP powiatu garwolińskiego. "Rywalizacja była naprawdę zacięta, a pytania trudne..." mówi dh Jerzy Jaroń, wiceprezes ZOP ZOSP RP w Garwolinie. Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Garwolinie, Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Babik (1TG iPC), Karlina Prządka (1TRach), Alicja Kobus (2TRach), Sylwia Kosmala (2TRach), Ameila Radziejewska (2TRach), Magdalena Zając (2TRach).

Opiekun Agnieszka Sadowska-Janiec

 

 

rekrutacja

Plan lekcji 1

wirtualna gazetka szkolna1

librus2

itszkola

mol net plus