Ułatwienia dostępu

  • Slajd3
  • Slajd2
  • Slajd1

Wykaz szatni

Plan wejścia na teren szkoły od 2 września 2022 r. Przydział szatni

Na teren szkoły wchodzimy 2 wejściami:

– wejście A (brama główna od ul. Kościuszki).

A1 przez  szatnię szkolną.

A2 przez główne wejście.

Przydział szatni:

Boksy 3-30 – szatnia szkolna od ulicy Kościuszki,

2.w.p.a – szatnia w wejściu przy automatach,

3.s.p.b – szatnia przy bibliotece,

4.p.k.m – szatnia w dawnym kantorku muzycznym.

 

KLASY PO GIMNAZJUM

Lp.

Szkoła

Klasa

Wychowawca

Wejście

Szatnia

1

Technikum

Ekonomiczne

IV

Celina Zych

A2

2.w.p.a

2

Technikum

Rachunkowości

IV

Anna Barcikowska

A2

3.s.p.b

3

Technikum

Informatyczne

IV

Edyta Filaber

A2

3.s.p.b

4

Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

IV

Iwona Jończyk

A2

2.w.p.a

5

Technikum Reklamy

IV

Ewa Toporkiewicz

A2

           4.p.k.m

 

KLASY PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

Lp.

Szkoła

Klasa

Wychowawca

Wejście

Szatnia

1

Liceum Ogólnokształcące

 

I A

Natasza Mikulska

A1

21

2

I B

Sybilska-Dłubak Wioletta

A1

21

3

I C

Mariola Zieja-Mazurek

A1

22

4

I D

Justyna Wałachowska

A1

22

5

I E

Anna Sękulska

A1

23

6

  II A

Agnieszka Stanaszek

A1

26

7

        II B

Izabela Zalewska

A1

27

8

        II C

Lidia Michalik

A1

27

9

        II D

Urszula Solarczyk

A1

28

10

III A

Agnieszka Czypionka

A1

3

11

III B

Iwona Ostrowska

A1

4

12

III C

Piotr Mucha

A1

5

13

III D

Beata Żak

A1

6

14

IV A

Małgorzata Kielak-Talarek

A1

12

 

15

IV B

Anna Mucha

A1

13

16

IV C

Agnieszka Chłopaś

A1

14

17

IV D

Marek Piotrowski

A1

15

18

Technikum Ekonomiczne

 

I

Maria Kowalczyk

A1

23

19

II

Eliza Kuźma

A1

28

20

III

Dariusz Stanaszek

A1

7

21

IV

Katarzyna Ochnio

A1

16

22

Technikum Rachunkowości

I

Elżbieta Szostak

A1

24

23

II

Henryka Jaroń

A1

29

24

III

Agnieszka Makulec–Wysocka

A1

8

25

IV

Konrad Piotrowski

A1

17

26

Technikum Informatyczne

I

Jacek Dębek

A1

24

27

II

Marta Ozóg

A1

29

28

III

Bogusława Bogucka

A1

9

29

IV

Marek Łoniewski

A1

18

30

Technikum Grafiki 

i Poligrafii Cyfrowej

I A

Elżbieta Rosłoń

A1

25

31

I B

Marta Isio

A1

25

32

II

Anna Biernacka

A1

30

33

III

Monika Senderek

A1

10

34

IV

Małgorzata Mąkosa

A2

 4.p.k.m

35

Technikum Reklamy

 

I

Anna Kot

A1

26

36

II

Emilia Zalech

A1

30

37

III

Jolanta Konarzewska

A1

11

38

IV

Marzena Mikulska

A2

  4.p.k.m

ODDZIAŁ PRZYGOTOWAWCZY

1

ODDZIAŁ PRZYGOTOWAWCZY

Wojciech Zając

A2

4.p.k.m

 

rekrutacja 

Plan lekcji 1

wirtualna gazetka szkolna1

librus2

itszkola

mol net plus