13 marca 2026 r. w naszej szkole odbyła się akcja prozdrowotna związana z obchodami Międzynarodowego Dnia Nerki i Mózgu. Było to ważne wydarzenie, które miało na celu zwrócenie uwagi na znaczenie dbania o zdrowie oraz poszerzenie wiedzy uczniów na temat funkcjonowania mózgu i nerek.









